خانه / لوازم یدکی لیفتراک, قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو تویوتا هیوندا و غیره
لوازم یدکی لیفتراک قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو هیوندا

لوازم یدکی لیفتراک, قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو تویوتا هیوندا و غیره

لیفتراک جزء ماشین آلات ضروری هر مکانی است که جابجایی بار در اوزان چند صد کیلو الی چند تن در داخل آن محیط انجام می شود. این نوع ماشین در ظاهر و عملکرد انواع متنوعی ندارد اما در تحمل بار و نوع سوخت مصرفی و همچنین سایز لیفتراک با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال لیفتراک دیزلی نوعی لیفتراک می باشد که ویژگی های خاص خود را دارد. به طور کلی، لیفتراک ماشینی دارای محلقاتی همچون دکل و شاخک می باشد. با توجه به کارکرد حساس و طولانی این ماشین در طول روز لذا لوازم یدکی یا قطعات یدکی آن دائم با هم درگیر بوده و اصطعلاک این ماشین بالا می رود و قطعات آن مانند گیربکس و … دچار فرسودگی یا شکستگی می شوند. لیفتراک های 2 تن دوگانه سوز کوماتسو و هیوندای دارای طراحی ارگونومیک، استحکام بالا، مصرف سوخت پایین، برای فضای داخل و بیرون کارخانجات، انبار ها، مراکز توزیعی و مکان های تولیدی می باشد.

تامین لوازم یدکی لیفتراک دیزلی یا برقی یا دوگانه سوز برعهده شرکت محور هیدرولیک تهران می باشد. فعالیت اصلی آن لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو است ولی سایر قطعات یدکی مرتبط با کارخانجات هیوندا و تویوتا و غیره را نیز تامین می کند. معمولا در مواردی که نبود سر و صدا و آلایندگی محیطی و هوا بسیار حائز اهمیت می باشد، لیفتراک برقی مورد استفاده قرار می گیرد. مدل برقی معمولا سرعت و قدرت کمتری دارند اما قابلیت کار در هوای خیلی سرد تا -30 درجه را نیز دارا می باشد. شرکت هایی مثل تولید و توزیع کننده مواد غذایی که باید در محیط های انجمادی و ایزوله (از نظر آلودگی) محصولات خود را جابجا نمایند بیشترین استفاده کنندگان این محصول می باشند. شرکت محور هیدرولیک تامین قطعات یدکی لیفتراک برقی کوماتسو را نیز برعهده دارد. درست است که یک لیفتراک صنعتی می تواند بار با وزن زیاد را جابجا کند، اما باید توجه کرد که حداکثر توان حمل بار و وزن کالا، برای هر لیفتراک از قبل توسط کارخانه سازنده مشخص تعیین شده است و کاربر حق تجاوز از این وزن را ندارد. لیفتراک ها در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند. همانند دیگر محصولات صنعتی، کار با لیفتراک هم از استانداردهای بین المللی تبعیت می کند. تامین لوازم یدکی لیفتراک صنعتی بیش از یک دهه است برعهده شرکت محور هیدرولیک در تهران می باشد.

لوازم یدکی لیفتراک قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو هیوندا

از خاطر نبریم که، لیفتراک برقی مجهز به موتور و باتری بسیار قوی و فاقد هرگونه آلایندگی و احتراق می باشد. همچنین، این لیفتراک دارای موتور از نوع AC با ضریب ایمنی بالا و سیستم باز تولید انرژی می باشد. در کنار این ویژگی می بایست توجه کرد که، انتخاب نوع باتری میزان ساعت کاری را تغییر می دهد. همچنین لازم بذکر است که، طراحی دکل این لیفتراک به گونه ایست که راننده دید عالی نسبت به برداشت و بالابری بار را مطابق اصول ایمنی داشته باشد. از دیگر ویژگی های لیفتراک برقی می توان به صندلی ارگونومیک کاملا فنربندی و با قابلیت تنظیم وزن این لیفتراک که موجب می شود تا از خستگی و دردهای مفصلی اپراتور پیشگیری شود و سهولت در کار وی را ایجاد نماید اشاره کرد. در پایان عرض می کنیم که، لیفتراک برقی کوماتسو مجهز به سیستم های ایمنی متعدد به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به لیفتراک و اپراتور می باشد. تامین لوازم یدکی لیفتراک و قطعات یدکی لیفتراک را به محور هیدرولیک بسپارید.

سوالی دارید؟ مشاوره می خواهید؟ لوازم یدکی لیفتراک را نمی یابید؟ نگران نباشید با شرکت تماس بگیرید.

تعدادی از لوازم یدکی لیفتراک در ذیل آمده است، بدیهی است که این همه لوازم یدکی موجود در انبار ما نیست بلکه فقط تعدادی از آنهاست تا شما مشتری عزیز با فعالیت شرکت محور هیدرولیک در زمینه واردات و توزیع قطعات یدکی لیفتراک آشنا شوید پس خواهشمند برای دریافت عکس و مشخصات فنی هر نوع لوازم یا قطعه لیفتراک با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید. در ادامه توجه شما را به تصاویر قطعات جلب می کنیم: