خانه / لوازم یدکی لودر | قطعات یدکی لودر
قطعات یدکی لودر

لوازم یدکی لودر | قطعات یدکی لودر

لوازم ماشین آلات راهسازی با وجود تحریم های ظالمانه به سختی تامین می شود اما محور هیدرولیک این مشکل را حل کرده و لوازم یدکی لودر یا قطعات یدکی لودر را به طور مستمر تامین کرده است. در ادامه اطلاعات فنی انواع لودر را مشخص کرده ایم. در صورتی که به قطعه خاصی نیازمندید که اطلاعات آن در سایت موجود نیست؟ با محور هیدرولیک تماس بگیرید تا مشخصات فنی لوازم و قطعات یدکی لودر که مدنظر شماست به سایت افزوده شود.

لوازم یدکی لودر

لوازم یدکی لودر

لوازم پمپ انژکتور , سوزن انژکتور , یونیت , سوپاپ , منیفول دود , منیفول هوا , گاردام کامل , پمپ مادر , پمپ فرمان , صفحه چرخ , کیت پمپ حرکت , کیت پمپ هیدرولیک , کاسه نمد سر و ته میل لنگ , کیت پمپ مادر , کیت پمپ فرمان لودر , شافت و دنده های پمپ لودر , سیلندر پمپ لودر , سیم کشی کابین لودر , سرسیلندر قطعات یدکی انواع لودر های کوماتسو ، کاترپیلار ، هپکو ، هیوندای ، ولوو و ..با بیش از پنج دهه سابقه در استان اصفهان و کشور ارسال به تمام نقاط در کمترین زمان با ضمانت کیفیت کالا قطعات شامل قطعات یدکی انواع لودر کوماتسو شامل:WA600-1 , WA600-3 , WA470-1 , WA470-3 , … تامین کننده کلیه قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی هیوندای و دوسان انواع جک های هیدرولیک و متعلقات : شفت و سیلندر هد و پیستون مهره و بوش سیل کیت انواع سیل کیت : کیت جک ، کیت هیدرو موتور گردان ، کیت پمپ مادر و …

قطعات یدکی لودر

لودر از جمله ماشین آلات سنگینی است که شامل قطعات یدکی متنوع لودر می باشد و جهت استفاده مصارفی چون برداشت خاک و همچنین نخاله در عملیات های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لودرها در اندازه کوچک و بزرگ تولید شده اند تا آسایش بیشتری در اجرای عملیات بوجود آورند که نسبت به ابعاد آنها به منظور عملیات های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین لودر از موتور و چرخ های قدرتمندی بهره می‌برد که می‌تواند از اغلب مسیرهای صعب العبور تردد کند. در مناطقی مانند مناطق کوهستانی برف خیز که بسیاری از ماسین آلاتامکان تردد ندارند اما لودر با قطعات قدرتمندی که دارد از آن عبور می کند، لودرها به خوبی می‌توانند در شرایط مختلف آب و هوایی به کمک بشر بیایند و به موقعیت مورد نظر برسند. لودرها در ۲ نوع چرخ لاستیکی و همچنین چرخ زنجیری تولید می‌شوند که نوع چرخ زنجیری آن از قدرت عبوری و کششی بیشتری برخوردار است و به همین دلیل برای مناطق صعب العبور مناسب‌تر است.

قطعات یدکی لودر