خانه / لوازم و قطعات ماشین آلات راهسازی / لوازم یدکی دامپتراک کوماتسو و کاترپیلار

لوازم یدکی دامپتراک کوماتسو و کاترپیلار

در این شرکت تامین تجهیزات و لوازم یدکی دامپتراک کوماتسو و کاترپیلار با قیمت منصفانه تضمین شده است. با توجه به توسعه‌ی روزافزون صنایع سنگین استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین همچون دامپتراک، در دنیای امروزه اهمیت بسیاری پیدا نموده. مقصود از صنایع سنگین صنایعی است که تولیدات آن‌ها سنگین می باشد. این اصطلاح درباره‌ی صنایعی که در فرآیندهای تولیدیشان از مواد یا ابزار سنگین استفاده می‌گرد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله صنایع سنگین می‌توان صنایع تولید آهن، صنایع عمرانی، صنایع دفاعی و جنگ‌افزاری، صنایع معدنی و… را نام برد. در صنایع سنگین الزاماً باید از ماشین‌آلات سنگین استفاده نمود. مثلاً برای اجرای عملیات خاکی، ساخت و ساز ساختمان‌های بزرگ، استخراج معادن و… باید از ماشین‌آلاتی استفاده نمود که توانایی ظرفیت حمل بار به‌ مقدار زیاد را داشته باشند. از جمله ماشین‌آلات سنگین می‌توان به لودر، جرثقیل، دامپتراک و… اشاره نمود.

دامپتراک کاترپیلار

شرکت کاترپیلار سالیان بسیاری است که در تولید و عرضه ماشین آلات از جمله دامپتراک کاترپیلار بسیار خوب عمل کرده. از دغدغه های شرکت کاترپیلار تامین بازار از قطعات دامپتراک کاترپیلار است. کمبود در عرضه و تامین قطعات دامپتراک کاترپیلار باعث خواهد شد تا مصرف کننده نتواند از محصول استفاده کرده و بلااستفاده بماند. شرکت های زیادی در ایران وجود دارند که ادعا میکنند لوازم یدکی دامپتراک کاترپیلار را به صورت اورجینال به کشور وارد کرده و به فروش میرسانند اما از صحت سخن آنان بی خبریم.

فيلتر گيربكس دامپتراک کاترپیلار:

تعويض فيلتر گيربكس دامپتراک کاترپیلار نيز يكي از مهم ترين كارهاي بخش تاسيسات و مهندسي شركت هاي عمراني می باشد. دامپتراك يك ماشين‌ آلات سنگين راهسازي و مهندسي عمران می باشد كه براي حمل ماسه و سيمان و نخاله هاي ساختماني به كار برده می شود. دامپتراك ها در معادن هم به كار گرفته مي گردند. فيلتر گيربكس دامپتراك كاترپيلار، براي دامپتراك هاي كاترپيلار دارای عملکرد است. حتما روغن با كيفيت و از فيلتر با كيفيت گيربكس دامپتراك كاترپيلار استفاده نمایید تا دامپتراك به مدت زمان زیادی در پروژه كار نماید. تعويض فيلتر گيربكس سبب افزايش عمر آن خواهد شد. از آن جايي كه فيلتر گيربكس دامپتراك با گيربكس مرتبط است، بنابراين تعويض به موقع فيلتر گيربكس دامپتراك مي تواند به افزايش عمر گيربكس و حتي دامپتراك منجر شود. تعويض فيلتر گيربكس به دليل سنگين بودن بسيار مهم است و حتما در همان زمان پيش بيني شده تعويض كنيد تا دامپتراك بتواند به مدت زمان زيادي در پروژه مشاركت داشته و حضور فعالانه داشته باشد. ذرات معلق هوا و گرد و خاك مي تواند به مانعي بزرگ براي حركت و كار دامپتراك بدل شود، فيلتر گيربكس دامپتراك را بايد در دوره هاي زماني كوتاه مدت تعويض كنيد تا اين ماشين آلات راهسازي بتوان در پروژه ها مشاركت مستمري داشته باشد. فيلتر گيربكس بايد به قدري تميز باشد كه براي كار كردن گيربكس مانعي نباشد. متناسب با نوع گيربكس ؛ دنده اي يا اتوماتيك، فيلتر گيربكس را خريداري كرده و نصب كنيد.

دامپتراک کوماتسو

دامپتراک کامیون های حمل بار خارج از جاده ای هستند؛ که به طور خاص برای مورد استفاده قرار گرفتن در معادن و معدن کاری و جهت حمل حجم زیادی از تولیدات اعم از مواد معدنی و غیره طراحی می شوند، بیشتر دامپتراک ها دارای طراحی دو محوری هستند، هرچند برخی مدل ها دارای سه محور هستند، ظرفیت دامپتراک ها از 40 تن تا 450 تن و حتی بالاتر متغیر می باشد و از جمله دامپتراک ساز های معروف جهان میتوان به اسامی دامپتراک کوماتسو، دامپتراک کاترپیلار، دامپتراک بلاز و دامپتراک لیبهر اشاره نمود. برای استفاده بهینه از دامپتراک باید از قطعات اصلی دامپتراک استفاده نمود.

گیربکس دامپتراک کوماتسو

گیربکس ماشینی است که برای منتقل کردن توان مکانیکی از یک منبع تولید توان به یک مصرف کننده و همچنین بر آورده ساختن گشتاور و سرعت دورانی مورد نیاز مصرف کننده به کار برده می شود.گیربکس در اصل یک واسطه بین منبع توان ومصرف کننده توان می باشد، که بین منبع توان و مصرف کننده توان یک انعطاف پذیری به ارمغان می آورد. گیر بکس ها به دو دسته مکانیکی و برقی تقسیم می گردند.

در این شرکت تامین تجهیزات و لوازم یدکی دامپتراک کوماتسو و کاترپیلار با قیمت منصفانه تضمین شده است.

مطلب پیشنهادی

لوازم یدکی جرثقیل لیبهر

به دنبال قطعات و لوازم یدکی جرثقیل لیبهر هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور …