خانه / لوازم و قطعات ماشین آلات راهسازی / لوازم یدکی جرثقیل لیبهر

لوازم یدکی جرثقیل لیبهر

به دنبال قطعات و لوازم یدکی جرثقیل لیبهر هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور هیدرولیک با امکان ارسال به تمام نقاط ایران.

جرثقیل برند لیبهر:
جرثقیل:

امروزه جرثقیل ها نه تنها در صنعت ساخت و ساز، بلکه در بسیاری از بخش های صنعتی عامل مهمی هستند، به همین دلیل، جرثقیل ها انواع و اقسام مختلفی دارند که در کارهای مختلف به کار می روند. اکثرا یک جرثقیل شامل کابل و قرقره است که یک نیروی مکانیکی ایجاد نموده و بار را بلند کرده و به حرکت در می آورد. برخی جرثقیل های جدیدتر از سیستم هیدرولیکی و موتور الکتریکی بهره برده اند که قدرت و ظرفیت باربرداری بیشتری را فراهم می کند. جرثقیل ها یا به زمین متصل می گردند و یا بعضی از انواع آنها قابل حمل بوده و می توان آن را بر روی یک وسیله نقلیه بخصوص سوار کرد و میتوان آنها را از طریق یک اپراتور که در داخل کابین حضور دارد و یا از طریق کنترل از راه دور هدایت نمود.

بررسی جرثقیل لیبهر:

کمپانی لیبهر یک کمپانی خصوصی آلمانی است؛ که به دلیل ساخت جرثقیل های با کیفیت و با دوام در سرتاسر جهان شناخته شده می باشد. این کمپانی دارای محصولات گوناگونی می باشد اما بدون شک بهترین آنها مربوط به تولید جرثقیل می گردد، که در چهار سال موفق به دریافت جایزه بهترین جرثقیل سال شده. امروزه این کمپانی طیف وسیعی از جرثقیل های متحرک، جرثقیل های دریایی، تاور کرین، جرثقیل زنجیری و دیگر مدل های جرثقیل را برای فروش تولید می کند.

رادیاتور جرثقیل لیبهر:

مخزن آب ماشین همان رادیاتور خودرو می باشد که وظیفه خنک کردن موتور خودرو و سایر تجهیزات آن را عهده دار می باشد. در حقیقت رادیاتور را می‌توان به‌ عنوان مخزن آب ماشین در نظر گرفت که با انتقال سریع حرارت از آب به هوا کمک می‌ نماید که دمای ماشین از حد مشخص شده‌ای بالاتر نرود. از آنجا که موتور ماشین بر پایه سیستم احتراق درونی سوخت کار می‌ نماید تولید حرارت در آن امری اجتناب‌ ناپذیر می باشد. این حرارت تولیدی اگر از حد مشخصی بالاتر رود خرابی موتور را به همراه خواهد داشت. از طرف دیگر کمبود حرارت نیز به موتور ماشین صدمه میزند. بهترین دما برای موتور ۸ الی ۸۲ درجه سانتیگراد می باشد و این رادیاتور می باشد که کمک می‌ نماید موتور از دمای ذکر شده بالاتر نرود. برای نگهداری سالم از ماشین بهتر می باشد که مطلع باشید اگر دمای موتور خودرو شما از حد مطلوبی بالاتر برود اصلا دور از انتظار نمی باشد که قطعات موتور تاب برداشته و یا تغییر شکل نیز دهد. اصطلاحاً در این حالت گیرپاژ اتفاق می افتد. خودسوزی موتور و همچنین ذوب شدن قطعات حساسی مانند شمع و سوپاپ‌ ها نیز از جمله خسارات احتمالی دیگر می باشد. مشکلات احتمالی ذکر شده حکایت از مهم بودن رادیاتور و مخزن آب خودرو دارا است.

مانیتور جرثقیل لیبهر:

مانیتور ماشین در نخست کار کردش صرفا به سرگرم‌ کردن ساکنین عقب ماشین محدود شده بود. اما با پیشرفت تکنولوژی، مانیتور ماشین ها نیز متعاقبا ارتقا کیفیت پیدا کردند و وظایف متعدد و گوناگون را پیدا نمودند.
مانیتورهای ابتدایی از دستگاه ویندوز CE 6.0 بهره مند هستند. این دست مانیتورها با وجود ظاهر مناسب و کارایی آسان، به علت محدودیت‌های سخت افزاری و حجم کم حافظه درونی، نیاز به کارت حافظه‌ ای مجزا داشتند و امکان نصب و استفاده از برنامه‌های دیگر بر روی آن ها امکان پذیر نبود.
با عرضه دستگاه اندروید شرکت گوگل، شرکت‌های تولید ماشین نیز کم کم رو به مصرف از این سیستم عامل در ماشین ها آوردند و در کنارش قدرت‌ سخت افزاری دستگاه کلی مانیتور ها را نیز ارتقا دادند.
مانیتورهای اندرویدی دیگر نیازی به کارت حافظه نداشتند و ضمن برخورداری از حافظه درونی مناسب، از امکان نصب برنامه‌ های متعدد و شخصی‌ سازی نیز بهره می‌بردند.
مانیتورهای خودرو، از کمیت و کیفیت گوناگونی برخور دار بودند. بسته به قدرت سخت‌ افزاری، طیف توانایی‌ها، قیمت و نیاز افراد متغیر می باشند.

مزایا مانیتور جرثقیل لیبهر:

پخش DVD
پخش موسیقی و فایل‌های ویدئویی
امکان اتصال به اینترنت
مصرف از نقشه و مصرف از آن به عنوان GPS و مسیریاب
امکان مصرف از کارت‌ های حافظه
حافظه دروی بالا برای انتقال فایل‌ ها
درصورت استفاده از دوربین در ماشین، تصویر خروجی نمایش داده می شود.
بلوتوث
برخورداری از درگاه کابل AUX
امکان نصب برنامه‌های متفاوت

لوازم یدکی جرثقیل لیبهر:

فیلتر هواکش جرثقیل لیبهر/ فیلتر هواکش بیرونی جرثقیل لیبهر/ فیلتر روغن جرثقیل لیبهر/ رادیاتور جرثقیل لیبهر/ شلنگ اب رادیاتور جرثقیل لیبهر/منبع اب رادیاتور جرثقیل لیبهر/ مخزن اب رادیاتور جرثقیل لیبهر/مخزن اب جرثقیل لیبهر/ چراغ خطر جرثقیل لیبهر/ چراغ خطر عقب جرثقیل لیبهر/ چراغ راهنما جرثقیل لیبهر/گاردان کامل جرثقیل لیبهر/ چهار شاخه گاردان جرثقیل لیبهر/ پمپ گیربکس جرثقیل لیبهر/ صفحه گرافیت داخل گیربکس جرثقیل لیبهر/ صفحه گرافیت جرثقیل لیبهر/صفحه اهنی جرثقیل لیبهر/ رولبرینگ جرثقیل لیبهر/ رولبرینگ جرثقیل لیبهر/جک بالابر جرثقیل لیبهر/ جک باکت جرثقیل لیبهر/ جک خالی کن جرثقیل لیبهر/صفحه گرافیت چرخ جرثقیل لیبهر/ کیت کامل جک بالابر جرثقیل لیبهر/ کیت جک خالی کن جرثقیل لیبهر/ سیل کیت جک خالی کن جرثقیل لیبهر/کیت کامل جک پاکت جرثقیل لیبهر/ صندلی کابین جرثقیل لیبهر/ صندلی جرثقیل لیبهر/ صندلی کامل جرثقیل لیبهر/ کابین جرثقیل لیبهر/ بخاری جرثقیل لیبهر/ بخاری کامل جرثقیل لیبهر/ مانیتور جرثقیل لیبهر/مانیتور کامل جرثقیل لیبهر/ بوبین جرثقیل لیبهر/ فول چرخ جرثقیل لیبهر/ کاریر چرخ جلو جرثقیل لیبهر/ کریر چرخ جلو جرثقیل لیبهر/ رینگ چرخ جرثقیل لیبهر/ پلوس جرثقیل لیبهر/ پلوس چرخ جرثقیل لیبهر/ دنده کاریر چرخ جلو جرثقیل لیبهر/ دنده کاریر چرخ عقب جرثقیل لیبهر/ دنده سر پلوس جرثقیل لیبهر/ دنده سر پلوس چرخ عقب جرثقیل لیبهر/ هاب چرخ جلو جرثقیل لیبهر/ هاب چرخ عقب جرثقیل لیبهر/ لوازم موتور جرثقیل لیبهر/ ترموستات جرثقیل لیبهر/ سنسور جرثقیل لیبهر/میلنگ جرثقیل لیبهر/ میلنگ موتور جرثقیل لیبهر/ میل لنگ جرثقیل لیبهر/ میل لنگ موتور جرثقیل لیبهر/سیم کشی کامل جرثقیل لیبهر/سرسیلندر جرثقیل لیبهر/سوپاپ هوا جرثقیل لیبهر/سوپاپ موتور هوا جرثقیل لیبهر/واشر سر سیلندر جرثقیل لیبهر/واشر سر سیلندر موتور جرثقیل لیبهر/واشر کامل موتور جرثقیل لیبهر/سوپر شارژ جرثقیل لیبهر

به دنبال قطعات و لوازم یدکی جرثقیل لیبهر هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور هیدرولیک با امکان ارسال به تمام نقاط ایران.

 

مطلب پیشنهادی

لوازم یدکی گریدر ولوو

به دنبال قطعات و لوازم یدکی گریدر ولوو هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور …