خانه / لوازم و قطعات ماشین آلات راهسازی / لوازم یدکی بیل مکانیکی لیبهر

لوازم یدکی بیل مکانیکی لیبهر

برای خرید مطمئن می توانید به این سایت مراجعه کرده و وسیله ها را درب منزل تحویل بگیرید. برای سفارش کافیست تماس گرفته و نام لوازم یدکی مورد نیازتان را به گوش ما برسانید تا ما هم با بهترین کیفیت برای شما ارسال کنیم.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۶۹۶۲۰۴ و 09124229716 

لیبهر:

لیبهر، شرکت صنایع سنگین آلمانی مستقر در سوئیس می باشد، که در زمینه طراحی و ساخت ماشین‌آلات کشاورزی، ماشین‌آلات ساخت‌ و ساز، تجهیزات استخراج معدن، موتورهای دیزل، لوازم‌خانگی، قطعات هواپیما و بالگرد و ارائه خدمات مهندسی خودرو، فعالیت می‌کند. شرکت لیبهر در سال ۱۹۴۹ تاسیس شده است.

بیل مکانیکی:

بیل مکانیکی از ماشین‌های سنگین عمرانی و مهندسی می باشد؛ که شامل بازوی مفصلی، باکت و کابین گردان فیرو در قسمت بالا و زنجیر یا چرخ لاستیکی در زیر است. این ماشین، ترفیع یافته بیل‌های بخار می باشد.
از توانایی های این ماشین می‌توان به نصب چکش که بسیار پراستفاده می باشد و نصب مته، سنگ جت، قیچی فلزبر، چنگک، گراپ و دیگر ادوات اشاره نمود.

انواع بیل مکانیکی از لحاظ چرخ عبارتند از:

بیل مکانیکی چرخ زنجیری و بیل مکانیکی چرخ لاستیکی که هر کدام هماهنگ با نوع محل کاربرد، مورد استفاده هستند؛ برای مثال محیط های کوهستانی، شهری، بیابانی و …

انواع بیل مکانیکی از لحاظ حفاری:

بیل جام جلو برای حفاری‌های بالای سطح زمین و بارگیری کامیون‌ها مورد استفاده است. بیل‌های جام جلو برای حفاری دشوار در بالای سطح ماشین می‌باشند؛ که قادر می باشند فشار قابل توجهی به جام خود اعمال نمایند، ولی مصالحی که حفاری می‌شوند بایستی در حالت قرضه عمودی باشند. به عبارت دیگر به صورت عمودی به سطح زمین قرار گیرند. بازو و جام حدوداً یک سوم وزن کل ماشین را دارا هستند؛ در نتیجه با در نظر گرفتن وزن مصالح در جام، این ماشین‌ها به نحوی طراحی شده اند که تعادل خود را حفظ می کنند. معمولاً این ماشین‌ها دارای چرخ زنجیری هستند و سرعت آن‌ها به صورت قابل توجه کمی است.
۱۰سال پیش بیل های هیدرولیکی و یا بیل های مکانیکی به سرعت تکامل یافته و به طور گسترده ای فراگیر شده بودند. سیستم های تقویت کننده و به روز در کنار قدرت مانور بالای این دسته از ماشین آلات سبب شده تا در هر پروژه عمرانی به طور فراگیر این ماشین آلات به کار گرفته شود، ساعت کار این ماشین آلات نیز به واسطه همین قابلیت مانور و کارایی بالا، بخش قابل توجهی از ۲۴ ساعت شبانه روز را به خود اختصاص می‏دهد که کار را دشوارتر می کند به همین دلیل این کار که چزئ کار های دشوار می باشد رانندگانی نیاز دارد که عیب یابی و تعمیر را به صورت اولیه بلد باشند.

سوپاپ بیل مکانیکی لیبهر:
سوپاپ یکی از قطعات یدکی قارچی شکل و خارجی موتور ماشین می باشد که بر روی سرسیلندر واقع می گردد. استفاده سوپاپ در موتور ماشین کنترل ورود مخلوط هوا و خروج سوخت می باشد. یک نوع از سوپاپ ها جهت کنترل هوا می باشد که به آن سوپاپ هوا گفته ی شود و سوپاپ دوم دود حاصل از احتراق را از موتور خارج می‌ نماید که به آن ميل سوپاپ دود گفته می گردد.
سوپاپ چطور کار می نماید؟:
سوپاپ ساختار مخروطی شکلی دارا است و به دلیل وزن کم آن به راحتی و با فشار هوا بالا پایین می‌گردد. سوپاپ‌ها با زاویه‌ی چهل و پنج درجه بر روی موتور نسب می‌شوند که این امر دیل بر ورود سریع‌‌تر هوا به درون موتور می‌گردد. سوپاپ‌های ماشین بر روی سرسیلندر ماشین نصب گشته و با فشار هوا جابه‌جا می گردند.

بلبرینگ چرخ بیل مکانیکی لیبهر:

بلبرینگ چرخ در چرخ‌های جلو و عقب ماشین استفاده شده اند. هر چرخی بلبرینگ‌های خودش را دارد و این امکان وجود دارد که تنها یکی از آن‌ها خراب شود از انجایی ‌که بقیه به ‌خوبی مشغول کار هستند. به همین علت اگر تنها یکی از بلبرینگ‌ها فرسوده شود، کافیست یکی را تعویض کنیم. امکان دارد بسیاری از مکانیک‌ها به شما بگویند تمامی بلبرینگ‌های روی محور باید تعویض شوند. اکثرا این کار ضرورتی ندارد. نشانه‌هایی وجود دارد که نشان‌دهنده بلبرینگ خراب در چرخ‌ها است و خودتان یا مکانیکتان می توانید از آن‌ها‌ استفاده کنید. شماره 1- خرابی نابرابر در لاستیک ها شماره 2- صداهایی از ماشین می آید شماره 3- فرمان شروع به تکان خوردن می‌کند شماره 4- خودرو به یک جهت کشیده می‌شود شماره 5- شل بودن و باز بودن بیش‌ازحد چرخ‌ها

فشنگی حرارت بیل مکانیکی لیبهر/ فیلتر هواکش درونی بیل مکانیکی لیبهر/فیلتر روغن بیل مکانیکی لیبهر/ رادیاتور اب بیل مکانیکی لیبهر/ رادیاتور بیل مکانیکی لیبهر/منبع اب بیل مکانیکی لیبهر/ مخزن اب رادیاتور بیل مکانیکی لیبهر/مخزن اب بیل مکانیکی لیبهر/چراغ جلو بیل مکانیکی لیبهر/ چراغ راهنما بیل مکانیکی لیبهر/ سوئیچ استارت بیل مکانیکی لیبهر/ پمپ گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/ پوسته گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/ صفحه گرافیت گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/ صفحه گرافیت بیل مکانیکی لیبهر/ رولبرینگ بیل مکانیکی لیبهر/ رولبرینگ بیل مکانیکی لیبهر/جک بالابر بیل مکانیکی لیبهر/ جک باکت بیل مکانیکی لیبهر/صفحه گرافیت چرخ بیل مکانیکی لیبهر/ کیت جک بالابر بیل مکانیکی لیبهر/ کیت کامل جک بالابر بیل مکانیکی لیبهر/ سیل کیت جک خالی کن بیل مکانیکی لیبهر/ کیت جک پاکت بیل مکانیکی لیبهر/کیت کامل جک پاکت بیل مکانیکی لیبهر/شیر کنترل گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/کنترل گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/شیر کنترل هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر/صفحه اهنی چرخ بیل مکانیکی لیبهر/هوزینگ بیل مکانیکی لیبهر/پوسته هوزینگ بیل مکانیکی لیبهر/دنده دیشلی بیل مکانیکی لیبهر/کرانویل پینیون بیل مکانیکی لیبهر/پوسته دیفرانسیل بیل مکانیکی لیبهر/پوسته دیفرانسیل جلو بیل مکانیکی لیبهر/کاسه نمد چرخ بیل مکانیکی لیبهر/کاسه نمد بیل مکانیکی لیبهر/اکامالاتور بیل مکانیکی لیبهر/اکومالاتور بیل مکانیکی لیبهر/کات اف بیل مکانیکی لیبهر/خاموش کن بیل مکانیکی لیبهر/خفه کن بیل مکانیکی لیبهر/خفه کن موتور بیل مکانیکی لیبهر/کمپرسور هوا بیل مکانیکی لیبهر/پمپ باد بیل مکانیکی لیبهر/اپراتور بیل مکانیکی لیبهر/کمپرسور کولر بیل مکانیکی لیبهر/پنل کولر بیل مکانیکی لیبهر/پنل بیل مکانیکی لیبهر/پنل بخاری بیل مکانیکی لیبهر/پدال حرکت بیل مکانیکی لیبهر/توربین گیربکس بیل مکانیکی لیبهر/دیفرانسیل بیل مکانیکی لیبهر/کله گاوی بیل مکانیکی لیبهر

برای خرید مطمئن می توانید به این سایت مراجعه کرده و وسیله ها را درب منزل تحویل بگیرید. برای سفارش کافیست تماس گرفته و نام لوازم یدکی مورد نیازتان را به گوش ما برسانید تا ما هم با بهترین کیفیت برای شما ارسال کنیم.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۶۹۶۲۰۴ و 09124229716 

 

 

مطلب پیشنهادی

لوازم یدکی گریدر ولوو

به دنبال قطعات و لوازم یدکی گریدر ولوو هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور …