خانه / لوازم و قطعات ماشین آلات راهسازی / فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی اصلی بدون واسطه
فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی اصلی بدون واسطه

فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی اصلی بدون واسطه

شما هم بدنبال قطعات و لوازم اصلی ماشین آلات راهسازی هستید؟ دنبال وارد کننده اصلی می گردید؟ محور هیدرولیک همان انتخاب مطمئن شماست. به جمع خانواده محور هیدرولیک خوش آمدید. کافیست تماس بگیرید تا با مشاوره تخصصی شما را خاطر جمع کنیم که اینجا هیچ قطعه یا لوازم فیک عرضه نمی شود. هر همکار یا غیر همکاری که یکبار سفارش قطعه ماشین آلات راهسازی را سفارش داده است مشتری مستمر محور هیدرولیک شده است.

قطعات و لوازم یدکی کوماتسو را بدون واسطه خریداری کنید؟

کوماتسو انواع ماشین آلات راهسازی مانند لودر ، بیل مکانیکی ، بکهولودر یا بیل بکهو و چند نوع دیگر را تولید می کند که لودر و بیل مکانیکی این برند بیشتر در ایران مشتری دارد و در راهسازی و معادن و غیره در حال کار هستند بنابر این تشخیص دادیم که قطعات و لوازم یدکی اصلی کوماتسو در بازار کمیاب باشد و سودجویان از اجناس تقلبی برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند برای جلوگیری از این فعالیت آنان تامین 95 درصد از لوازم یدکی کوماتسو را بدون واسطه بدست شما میرسانیم در کنار این خدمات تعمیرات سیستم هیدرولیک لودر و بیل مکانیکی کوماتسو را هم برعهده خواهیم داشت. فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی اصلی بدون واسطه را صرفا از محور هیدرولیک درخواست کنید.

توجه: برای استعلام قیمت قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی بدون واسطه با شماره های 09124229716 و 02155401470 در ارتباط باشید.

قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار را بدون واسطه خریداری کنید؟

واسطه گری یا دلالی آفت بازار قطعات ماشین آلات سنگینی چون لودر کاترپیلار بیل مکانیکی کاترپیلار و سایر تجهیزات راهسازی شده است و قیمت لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی را بالا برده است. محور هیدرولیک واسطه ها را حذف کرده است تا کاهش قیمت تمام شده موجب رضایت مشتریان شود. بیل های مکانیکی ازاولین ماشین آلات مدرن راهسازی به شمار می آیند که در عملیات خاکی بکار رفته است بیل های مکانیکی عمدتا” برای گود برداری درخاک و بار کردن آن با کامیون یا تریلی و یا تسمه نقاله ها بکار می رود انواع پرقدرت آن قادربه گود برداری درتمام انواع خاک ها بجز صخره سنگ ها بدون تخریب اولیه می باشد بیل های مکانیکی از سه قسمت اساسی تشکیل شده است ارابه، قسمت اتاقک گردان روی ارابه و قسمت الحاقی جلوی ماشین.
ارابه یا شاسی : شاسی به دونوع تقسیم می شود: 1- شاسی چرخ زنجیری 2- شاسی چرخ لستیکی . شاسی چرخ زنجیری با ثبات و قابل اطمینان برای اتاقک چرخنده فوقانی ایجاد می کند و قابلیت تحرک بسیار خوبی در محل خاک برداری ایجاد می کند در ضمن به دلیل سطح وسیع چرخ ها فشار کمی بر روی خاک ایجاد می کند که امکان کار بر روی خاک های سست را فراهم می کند در موارد ی که برحسب نوع خاک اصطحکاک بیشتری مورد نیاز بوده و مسئله لغزندگی وجود داشته باشد نقش زنجیر در ماشین اهمیت پیدا می کند در عوض این گونه بیل ها سرعت کمی دارند شاسی های چرخ لاستیکی دارای سرعت حرکتی بیشتری بوده و لذا برای کارهای کوچکی که تعداد سفر زیاد بوده و سطح راه مورد استفاده محکم باشد مفید ترند این نوع شاسی خود بر دو نوع است : نوع خود متحرک که از اتاقک فرمان می گیرد و نوع دیگر که در قسمت عقب کامیون نصب می شود و آن را کامیونی می گویند؛ سرعت نوع اول 50 و سرعت نوع دوم 80 کیلومتر در ساعت می رسد.
انواع بیل های مکانیکی:
الف – بیل مکانیکی با جام معکوس به این بیل اسامی متعددی داده می شود از قبیل: کج بیل – بیل پشت خم و بیل کششی.
این بیل ها در دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی هستند و برای حفاری مناسبند.
ب – بیل مکانیکی با سیستم کابلی. این بیل مکانیکی عبارت است از اطاقک گردانی که سوار بر چرخ ها بوده ودر انتهای جلویی آن بیل متصل شده است. این بیل در دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی می باشند.
ج- بیل کششی (دراگلین) :بیل کششی دراگلین ازیک اطاقک فرمان – جرثقیل – جام بیل کششی و کابل های لازم جهت کنترل قسمتهای مختلف تشکیل شده است .بیل کششی قادر به عملیات در سطوح خیلی بالاتر و خیلی پایین تر از سطح اتکاء خود است و در انواع زمین ها مورد استفاده قرار می گیرد . بازوی طویل آن برای حفاری و تخلیه مواد کنده شده مفید بوده و زمان سیکل کار کوتاه از محاسن این ماشین می باشد.

فروش قطعات و لوازم یدکی لودر و بولدزر هیوندا اصلی بدون واسطه

بدون اغراق لودر کاربردی ترین ماشین درانجام کارهای ساختمانی و عمرانی است این ماشین که در انداره های مختلف ساخته می‌شود به دلیل عملکرد و انعطاف پذیری زیادی که دارد و نیز با تغییر جا می تواند بسیاری از کارها در راهسازی را انجام دهد.
لودر موارد استفاده بسیاری دارد که برخی از آنها عبارتند از ایجاد خاکریزها حفاری زیر زمین بناها پرکردن خندق ها و خاکریزی اطراف لوله های کار گذاشته شده در کانال ها بار کردن کامیونها حمل بتن به محل قالب ها و بلند کردن و حمل مصالح ساختمانی. به ماشین راهسازی لودر هیوندا می توان انواع ملحقات را نصب کرد و کاربردهای دیگری ازآن گرفت نظیر برف روب کانال کن لوله بر لوله گذار جرثقیل لیفت تراک لودر جهت جابجایی و حمل توده مواد و در خاک برداری کاربرد دارد. لودر چرخ لاستیکی در زمین های سخت و متوسط استفاده می شود و در زمین های نرم و شنی از لودر چرخ زنجیری یا شنی استفاده می کنند.
انواع لودر:
الف – لودرچرخ لستیکی : این لودرها دراقسام کوچک خیلی بزرگ ساخته می شود چرخهای بزرگ لستیکی به این نوع لودرها قدرت تحرک وسرعت فراوانی می بخشد فشاروارده برزمین توسط این لستیکها کم بوده ومی توان این فشار را با تغییرمیزان باد لستیکها تغییرداد با این همه درزمین های دارای سنگ های تیزامکان آسیب این لستیکها وجود دارد درضمن درزمینهای خیس وگل آلود نیزکارکردن با لودرچرخ لستیکی مشکل است البته زنجیرهای سیمی مخصوص جهت حفاظت لستیکها وجود دارد که می توان برای ازدیاد اصطکاک لستیکها با سطح زمین آنها رابه کاربرد نوعی ازلستیکهای جدید ساخته شده اند که دارای عاجهای خیلی ضخیمی هستند ومی توانند درمناطق سنگی کارکنند این لودرها بردونوع معمولی وکمرشکن هستند ؛ نوع کمرشکن که بیشتر درلودرهای بزرگ بکاربرده می شوند ودارای نوعی شاسی هستند که قسمت عقب لودررابه قسمت جلو توسط یک مفصل متصل می کنند این حالت مفصلی قدرت مانوروشعاع گردش ماشین را نسبت به شاسی های ثابت ( غیرمفصلی ) زیاد می کند درانواع مدرن این ماشین آلت ازسیستمهای فرمان وکنترل هیدرولیکی والکتریکی جهت راحتی وعملکرد بهترراننده استفاده شده است سیستم فرمان این ماشین ها به دونوع است درلودرهای معمولی سیستم فرمان بوسیله فرمان وحرکت چرخها عمل می کند اما درنوع کمرشکن سیستم فرمان به وسیله دوجک هیدرولیکی عمل می نماید
ب – لودرهای چرخ زنجیری:
لودرهای چرخ زنچیری مانند لودرهای چرخ لستیکی عمل می کنند با این تفاوت که فشارکمی که برزمین وارد می کنند باعث می شود که لودرهای با چرخ زنجیردار بتوانند درزمینهایی کارکنند که قابل استفاده برای لودرهای لستیک درنیستند اصطکاک زیاد آنها بازمین باعث می شودکه بتوانند نهایت استفاده راازقدرت موتور در کندن زمین بنمایند و چون زنجیرداراند هنگام کار در مناطق دارای سنگهای تیز خطر پاره شدن لاستیک وجود ندارد لودرهای زنجیردار قادر به حرکت بر روی سطحهای باشیب جانبی 35 % می باشند در صورتی که این رقم برای لودر چرخ لاستیکی 15 % است همچنین لودر زنجیردار می تواند از شیب 60 % بالا برود در حالی که این رقم برای لودر لاستیک دار به حدود 30 % محدود می شود سرعت لودر زنجیردار خیلی کمتر از لودر لاستیک دار بوده به همین علت در مواردی که فاصله حمل مواد و بازگشت به محل بارگیری زیاد باشد راندمان این ماشین نسبت به نوع لاستیک دار پایین می آید. با این همه تنوع فعالیتی لودرها طبیعی است که قطعات و لوازم یدکی لودر تند تند نیاز به تعویض داشته باشد بنابر این محور هیدرولیک تصمیم گرفت فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی اصلی بدون واسطه را آغاز کند.

توجه: برای استعلام قیمت قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی بدون واسطه با شماره های 09124229716 و 02155401470 در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

لوازم یدکی جرثقیل لیبهر

به دنبال قطعات و لوازم یدکی جرثقیل لیبهر هستید؟ مرکز پخش خیابان قزوین شرکت محور …